MezunBul logo
1.715.278 mezun
Son mezun: Ibrahim Köybaşi
 MEZUN BUL  ARANANLAR  BULUŞANLAR İlkokul  Ortaokul  Lise  Üniversite  Mahalle  Yurt  Asker  İş Arkadaşı  OYUN 
Mezun Girişi
E-Posta:
Şifre:

Beni hatırla
Mezun Ara
Mezun İsim:
Mezun Soyisim:
Atıf Tarama
Mezunbul Kullanıcı Kaydı
MezunBul'a giriş yapmak için soldaki paneli kullanabilirsin. MezunBul'a kayıt olmak için aşağıdaki formu doldur.
Adın:
Soyadın:
E-mail Adresin:
Şifren:
mezun doğrulama kodu<--Kod
Doğrulama Kodu:
Kayıt Şartlarını Kabul Ediyorum:    
 1. Mezunbul'a kaydolarak anlaşmanın tüm şartlarını kabul etmiş olmaktasın.
 2. Mezunbul'a katılarak 18 yaşında veya daha büyük olduğunuzu kabul etmiş olmaktasın.
 3. Mezunbul'da Türkiye Cumhuriyeti anayasalarına aykırı içerik gönderilemez; bu tür içeriği olan sitelere atıf veya yönlendirme yapılamaz.
 4. Mezunbul'da Türk ahlak, örf ve adetlerine aykırı içerik gönderilemez, bu tür içeriği olan sitelere atıf veya yönlendirme yapılamaz.
 5. Mezunbul'un yazım dili Türkçe'dir.
 6. Mezunbul'da siyasi amaçlı, küfürlü ve argo içerikli yazılar, üçüncü bir şahsı küçük düşürücü ve hakaret edici ifadeler yazılamaz.
 7. Mezunbul'da topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü (Türk, Kürt, Yahudi, Ermeni, Çerkez, Çingene, Göçmen gibi) yazılar yazılamaz.
 8. Mezunbul'da resim ve avatar olarak politik, erotik, pornografik, örgüt veya politika temsil eden ya da yasalara aykırı resimler kullanılamaz.
 9. Sitede bulunan tüm içerikler MezunBul ve ortakları tarafindan herhangi bir şahsa veya kuruma ödeme yapılmadan kullanılabilinir.
 10. Kullanıcılar kendi hesaplarını kapatmak istedikleri zaman yine kendileri, ilgili menüden kendileri kapatmakla yükümlüdür (Otomatik bir işlemdir).
 11. Mezunbul'un kural ve sözleşme şartlarının güncellenme ve yenilerinin eklenmesi hakkı Mezunbul tarafından her zaman saklıdır.
 12. Mezunbul ücretsiz bir hizmet olup, MezunBul servislerinde kaynaklanan herhangi bir hata veya başka bir nedenden dolayı MezunBul sorumlu tutulamaz.
mezun mesajı kapatma